ینی من از آرامش بعد از طوفان واقعا بدم میاد.

کافیه امروز به خاطر اون حجم از بارونی که دیروز بارید آفتاب در بیاد. سرمو میکوبم به دیوار. واقعا میگم.

خب!

امروز اومدم با این چالشه که تو وب سنتاکو دیدمش، اولش نمیخواستم شرکت کنم ولی بعدش حس کردم پست های وب دیگه زیادی معطوف به داستان و چسناله های بینشون شدن، برای همون گفتم تنوع لازمه دیگه D:

هرکی برای اولین بار اینجا میبینه و خوشش اومده میتونه شرکت کنه^-^

پی نوشت: ببینم. اینجا کسی فصل دوم آکادمی آمبرلا رو دیده؟ خواهش میکنم یکیتون دیده باشه. من یه نفرو لازم دارم که بیاد و تا صبح باهاش عر بزنم و مذاکره کنم. یکی بیاد منو توجیه کنه چرا اونطوری تموم شد. اصن تموم شد؟ تموم نشد که. مطمئنم فصل بعدی هم درکاره. وای خدا. خواهش میکنم یه نفر. فقط یه نفر فصل 2 رو کامل دیده باشه.

پی نوشت: اسپارو آکادمی دیگه چه صیغه ایه هَ؟؟؟

پی نوشت: هرطور فکر میکنم آخرش به این نتیجه میرسم که هر هفت تا شماره به نحو خاصی خل بودن XD یدونه عاقلشون پنج بود که اونم فصل اول با یه مانکن ریخته بود رو هم.___. گارداش آخه مانکن؟ اون یه تیکه پلاستیکه فقط.___.

پی نوشت: نه جدا. جدا از بحث فیلم آدم گاهی اوقات یه سری حرفایی رو از یه آدمایی میشنوه که فقط میخواد بخنده. اصن اصطلاح "دیگ به دیگ میگه روت سیاه" رو دقیقا واسه این مواقع ساختن. سلطان به نظرم قبل این که به بقیه توصیه های سازنده کنی یه نگاه به خودت تو آینه بنداز|:

ادامه مطلب

نوشته ها درک نمیکنن.

مگلونیا به چند سوال پاسخ میدهد.

یه ,رو ,پی ,نوشت ,فصل ,  ,پی نوشت ,دیده باشه ,خواهش میکنم ,یه نفر ,یدونه عاقلشون

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سئو چیست؟ نکته های قرآنی گروه آموزشی توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان استان بوشهر فروشگاه اینترنتی فایل پایگاه اطلاع رسانی علی همتی مازندرانی عدالت گروه تجاری و سرمایه گذاری البرز تارتاریان بانک اطلاعاتی آموزشگاه ها تلرن